MonarC Hotel
Zgjedhja perfekte ne Tiranë ! E vendosur ne kryqezimin e rrugës “G. W Bush “ dhe Bulevardit “Zhan d’Ark “ . Hotel MonarC eshte sinonim i elegances, luksit te ndërthurur me modernen dhe bashkëkohoren. I ndodhur në qëndër te qëndres historike te Tiranës,12 dhomat e dizenjuara me artin dhe teknologjin e viteve te fundit përfshijnë lidhje interneti , ajer te kondicionuar, TV plazme LCQ dhe me teper. Asnjehere me pare hotelet nuk ju kane bere te ndiheni si ne shtepi. Gjithashtu ne dizpozicionin tuaj keni 2 Salla seminaresh, nje bar te bukur ne tarrace dhe nje resorant te mrekullueshem, I dekoruar dhe mobiluar me shije, madheshtin resorantit tone ja ka plotesuar edhe kuzhina mesdhetare. E gjitha kjo arrihet nga sherbimi i personalizuar. Tirana thjesht nuk do te ishte njesoj paMonarC Hotel!

+35542274511
info@monarc.al
Oferta
Rendit:
Nuk ka oferta të reja

Vendndodhja
Tarifa orientuese
Rendit:
Nuk ka informacion